Som ni kanske redan vet har jag som helgnöje att ta ett varv inne hos nätauktionssajterna, mest för att hålla koll. Oftast tycker jag att priserna sticker iväg alldeles för mycket men ibland kan man ha tur. Dessa föremål fångade mitt intresse idag! Skänk från 1900-talets början. En vacker bordsspegel. Läkarskåp. Fyra stycken "Liljan" ljusstakar. Trädgårdsstolar i rotting/korg. Skrivbord från sent 1800-tal.